Naschoolschaken 2018
Group 1 - Ronde 2 - 23-2-2018
Locatie Waterkracht Start datum 23-2-2018
Plaats Zutphen Eind datum 23-2-2018
Land Nederland Pairing systeem Zwitsers
Organisatie Schaakgenootschap Zutphen Arbiter Rob The

Nr Wit Zwart Resultaat
1 Benjamin Meelhuijsen Yang Long Lin 0−1
2 Berend Schneider Sean Fanseda 0−1
3 Emmanuel Klein Goldewijk Stijn Wieringa 1−0
4 Jochem Kuijvenhoven Metin Baldik 1−0
5 Hidde Roosma Govert van der Weijden 1−0
6 Julian Mensink Sebastian Klinker 0−1
7 Pieter Zwaanswijk *Wout Rademaker 1−0
8 Ekrem Baldik Tim Biljardt 0−1
9 *Rosan Veldhuizen Thirza Nijsink 0−1
10 Bowe Horjus *Jelle Veldhuizen 1−0
11 Fynn Lieon *Tibbe Hekkelman 1−0
12 *Mohammed Ezafzafi Jeroen Rouweler 1−0
13 Yousef Cherqaoui Giosue Manocchio 1−0
14 Jens Otten *Sem Oldenkotte 0−1
15 *Talha Eren Ellenora Maarsen 0−1

Nr. Speler   Afw.reden
1 Bye   Anders 2

Ronde 2
Pos Naam Score Prt W R V Rtg TPR
1 Yang Long Lin 2,0 2 2 0 0 0 0
2 Sean Fanseda 2,0 2 2 0 0 0 0
3 Emmanuel Klein Goldewijk 2,0 2 2 0 0 0 0
4 Pieter Zwaanswijk 2,0 2 2 0 0 0 0
5 Jochem Kuijvenhoven 2,0 2 2 0 0 0 0
6 Hidde Roosma 2,0 2 2 0 0 0 0
7 Sebastian Klinker 2,0 2 2 0 0 0 0
8 Tim Biljardt 1,5 2 1 1 0 0 0
9 Stijn Wieringa 1,0 2 1 0 1 0 0
10 Metin Baldik 1,0 2 1 0 1 0 0
11 Julian Mensink 1,0 2 1 0 1 0 0
12 Thirza Nijsink 1,0 2 1 0 1 0 0
13 Benjamin Meelhuijsen 1,0 2 1 0 1 0 0
14 Berend Schneider 1,0 2 1 0 1 0 0
15 Govert van der Weijden 1,0 2 1 0 1 0 0
16 Bowe Horjus 1,0 2 1 0 1 0 0
17 Fynn Lieon 1,0 2 1 0 1 0 0
18 Ellenora Maarsen 1,0 2 1 0 1 0 0
19 *Wout Rademaker 1,0 2 1 0 1 0 0
20 *Mohammed Ezafzafi 1,0 2 1 0 1 0 0
21 Yousef Cherqaoui 1,0 2 1 0 1 0 0
22 *Sem Oldenkotte 1,0 2 1 0 1 0 0
23 *Rosan Veldhuizen 0,5 2 0 1 1 0 0
24 Jeroen Rouweler 0,0 2 0 0 2 0 0
25 Giosue Manocchio 0,0 2 0 0 2 0 0
26 Jens Otten 0,0 2 0 0 2 0 0
27 Ekrem Baldik 0,0 2 0 0 2 0 0
28 Bye 0,0 0 0 0 0 0 0
29 *Jelle Veldhuizen 0,0 2 0 0 2 0 0
30 *Tibbe Hekkelman 0,0 2 0 0 2 0 0
31 *Talha Eren 0,0 2 0 0 2 0 0
Gegenereerd met Sevilla (C) JBF Software