Naschoolschaken 2018
Group 1 - Ronde 3 - 23-2-2018
Locatie Waterkracht Start datum 23-2-2018
Plaats Zutphen Eind datum 23-2-2018
Land Nederland Pairing systeem Zwitsers
Organisatie Schaakgenootschap Zutphen Arbiter Rob The

Nr Wit Zwart Resultaat
1 Yang Long Lin Jochem Kuijvenhoven 1−0
2 Sean Fanseda Hidde Roosma 1−0
3 Sebastian Klinker Emmanuel Klein Goldewijk 0−1
4 Tim Biljardt Pieter Zwaanswijk 0−1
5 Stijn Wieringa Ellenora Maarsen 1−0
6 Metin Baldik *Mohammed Ezafzafi 1−0
7 *Wout Rademaker Julian Mensink 1−0
8 Thirza Nijsink Berend Schneider 0−1
9 Fynn Lieon Benjamin Meelhuijsen 0−1
10 Govert van der Weijden Yousef Cherqaoui 1−0
11 *Sem Oldenkotte Bowe Horjus 0−1
12 Jeroen Rouweler *Rosan Veldhuizen 1−0
13 Giosue Manocchio *Talha Eren 1−0
14 *Tibbe Hekkelman Ekrem Baldik 0−1
15 *Jelle Veldhuizen Bye 1−0

Nr. Speler   Afw.reden
1 Jens Otten   Anders 2

Ronde 3
Pos Naam Score Prt W R V Rtg TPR
1 Yang Long Lin 3,0 3 3 0 0 0 0
2 Sean Fanseda 3,0 3 3 0 0 0 0
3 Emmanuel Klein Goldewijk 3,0 3 3 0 0 0 0
4 Pieter Zwaanswijk 3,0 3 3 0 0 0 0
5 Jochem Kuijvenhoven 2,0 3 2 0 1 0 0
6 Hidde Roosma 2,0 3 2 0 1 0 0
7 Benjamin Meelhuijsen 2,0 3 2 0 1 0 0
8 Stijn Wieringa 2,0 3 2 0 1 0 0
9 Bowe Horjus 2,0 3 2 0 1 0 0
10 *Wout Rademaker 2,0 3 2 0 1 0 0
11 Sebastian Klinker 2,0 3 2 0 1 0 0
12 Metin Baldik 2,0 3 2 0 1 0 0
13 Berend Schneider 2,0 3 2 0 1 0 0
14 Govert van der Weijden 2,0 3 2 0 1 0 0
15 Tim Biljardt 1,5 3 1 1 1 0 0
16 Thirza Nijsink 1,0 3 1 0 2 0 0
17 Julian Mensink 1,0 3 1 0 2 0 0
18 *Jelle Veldhuizen 1,0 3 1 0 2 0 0
19 *Mohammed Ezafzafi 1,0 3 1 0 2 0 0
20 Yousef Cherqaoui 1,0 3 1 0 2 0 0
21 Fynn Lieon 1,0 3 1 0 2 0 0
22 Ellenora Maarsen 1,0 3 1 0 2 0 0
23 Jeroen Rouweler 1,0 3 1 0 2 0 0
24 *Sem Oldenkotte 1,0 3 1 0 2 0 0
25 Ekrem Baldik 1,0 3 1 0 2 0 0
26 Giosue Manocchio 1,0 3 1 0 2 0 0
27 *Rosan Veldhuizen 0,5 3 0 1 2 0 0
28 *Tibbe Hekkelman 0,0 3 0 0 3 0 0
29 *Talha Eren 0,0 3 0 0 3 0 0
30 Jens Otten 0,0 2 0 0 2 0 0
31 Bye 0,0 1 0 0 1 0 0
Gegenereerd met Sevilla (C) JBF Software